KAM / Menedżer ds. kluczowych Klientów

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Aktualnie dla jednego swoich Klientów, znanej i prężnie działającej firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KAM / Menedżer ds. kluczowych KlientówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za współpracę z kluczowymi klientami sieciowymi firmy w zakresie wdrażania i koordynacji działań sprzedażowo – promocyjnych;
  • Wprowadzanie nowych produktów do sieci;
  • Prowadzenie negocjacji rocznych;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży;
  • Monitorowanie rynku, trendów oraz działań konkurencji;
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG (preferowana branża spożywcza);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne)
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów i realizację celów;
  • Znajomość MS Office; w szczególności dobra znajomość MS Excel;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, interpersonalne oraz kultura osobista;
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.