KAM Hospital - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
KAM HospitalMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Systematyczna i planowa współpraca z kluczowymi klientami (kierownicy aptek szpitalnych, ordynatorzy i szefowie klinik, członkowie komitetów terapeutycznych, dyrektorzy medyczni jednostek szpitalnych, lekarze specjaliści, KOL’s – związani ze specyfiką produktów, administracja szpitali) na podległym terenie;
  • Przygotowanie, implantacja oraz monitorowanie account planów w oparciu o strategie marketingową oraz potrzeby placówki;
  • Monitorowanie procesu przetargowego w każdym podległym ośrodku  jak również aktywne poszukiwanie planowanych przetargów na zarządzanym teranie;
  • Umiejętność pracy z ChPL w tym poszukiwanie przewag konkurencyjnych dla produktów firmy;
  • Zapewnienie wsparcia i serwisu ośrodkom leczącym choroby związane ze specyfiką produktów;
  • Realizacja założeń marketingowych w tym planowa i efektywna współpraca z Działem Marketingu, prowadzenie i rozwijanie projektów marketingowych na swoim terenie;
  • Przygotowanie i realizacja planów aktywności na powierzonym terenie;
  • Realizacja akcji podnoszących świadomość społeczną schorzeń związanych ze specyfiką produktów;
  • Monitorowanie i kontrolowanie wyników promocji produktów własnych oraz konkurencyjnych oraz odpowiednie korygowanie planów;
  • Przygotowywanie raportów z uwzględnieniem opisu aktualnej sytuacji rynkowej, obserwowanych trendów, zmian w tym regularny monitoring cen konkurencyjnych, monitorowanie konsumpcji przetargowej(poziomu wykorzystania umowy);
  • Współpraca z organizacjami pacjenckimi;
  • Współpraca z dystrybutorami – zapewnienie dostępności produktów firmy w targetowych placówkach;
  • Reprezentowanie w firmy podczas lokalnych oraz krajowych konferencji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne (wymagane ukończone studia magisterskie);
  • Min. 4-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej ( firma generyczna) na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie we współpracy z kierownikami aptek szpitalnych w obszarze onkologia, hematologia, reumatologia, neurologia w dziale lecznictwa zamkniętego);
  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz stawiania czoła wyzwaniom;
  • Samodzielność, konsekwencję oraz systematyczność w działaniu;
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych;
  • Umiejętności współpracy w zespole i efektywnej komunikacji;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Szkolenia wspierające rozwój oraz systematycznie podnoszących kwalifikacje;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy oraz pakiet socjalny;
  • Doskonałą atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.