Junior Trener z jęz. niemieckim

Webhelp Poland Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Szkolenie, wdrożenie i dalsze kształcenie nowych/obecnych współpracowników w zakresie znajomości produktu stacjonarnie i on-line
  • Układanie szkoleń wspólnie z klientem, jak i samodzielnie, tworzenie dokumentów szkoleniowych
  • Wspieranie Project Managerów w opracowaniu i wdrażaniu działań zwiększających KPI oraz będziesz w stałym kontakcie z klientem
  • Mierzenie efektywności treningu oraz modyfikacja wg. potrzeb

CO OFERUJEMY?

  • Praca na cały etat i umowa o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta Multisport
  • Dodatek “wakacje pod gruszą”
  • Bony Sodexo
  • Dzień owoców
  • No dress code!
  • Nowoczesne I międzynarodowe środowisko pracy z możliwością szybkiego rozwoju
  • Praca Pon-Pt 9:00-17:00
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej po ok.6 miesiącach

Wymagania

  • Bardzo dobra komunikacja, motywacja, entuzjazm oraz jakość pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie minimum roczne w prowadzeniu szkoleń/webinarów
  • Lubisz pracę w zespole, wykazujesz wysokie zaangażowanie oraz inicjatywę
  • Bardzo dobra obsługa komputera i Microsoft Office
  • Praca z biura przez około pierwsze 6 miesięcy-później jest możliwość pracy hybrydowej/zdalnej

Prezentacja firmy

People first. Numbers later.  We are a global community of more than 12... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce