Junior Trade Marketing Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy profesjonalnych narzędzi poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Junior Trade Marketing SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór całokształtu procesów marketingowych, mających na celu bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży.
  • Przygotowanie graficzne, nadzór nad poprawnym wydrukiem oraz logistyką materiałów drukowanych (ulotki, katalogi, cenniki etc.) w celu dostarczenia odpowiednich informacji produktowych, sprzedażowych czy promocyjnych dla klientów (dealerów) oraz działu sprzedaży firmy.
  • Zamawianie, projektowanie oraz logistyka materiałów marketingowych do ekspozycji w punktach sprzedaży (standy, displaye) w celu zwiększenia ekspozycji produktów oraz marki w punkach sprzedaży.
  • Projektowanie, koordynacja i nadzór nad poprawnym przebiegiem eventów branżowych (targi, konferencje, dni otwarte) w celu promowania marki oraz produktów w wybranych punktach handlowych.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, biurami tłumaczeń.
  • Utrzymanie codziennej komunikacji z pozostałymi działami w firmie (category managementu, komunikacji, e-commerce).

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w obszarze marketingu. Rozpatrywani będą również Absolwenci studiów kierunkowych.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętności obsługi komputera: MS Word, PowerPoint, Excel, Outlook.
  • Język angielski – dobry (wykorzystywany w codziennej pracy).
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy).
  • System premiowy.
  • Świadczenia pozapłacowa (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet kafeteryjny).
  • Praca w międzynarodowym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.