Junior Support Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Wsparcie użytkowników na miejscu w zakresie sprzętu biurowego IT i podstawowych aplikacji (instalacja systemu, podłączenie sprzętu)
- Diagnostyka i naprawa sprzętu
- Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, systemu, sieci i urządzeń peryferyjnych
- Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym
- Wymiana sprzętu biurowego

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wysoka kultura osobista oraz miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy, dobry kontakt z klientem
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Umiejętność działania pod presją czasu
- Dobra organizacja pracy, samodzielność
- Znajomość OS Windows, AD
- Znajomość budowy i funkcjonowania komputera
- Znajomość zagadnień sieciowych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferta:

- Możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy
- Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
- Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials