Junior Social Media Specialist

SALES HR

Warszawa, mazowieckie

SALES HR

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest firma działająca w branży suplementów i medycyny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·  planowanie i moderowanie obecności w social-mediach : Facebook, Instagram, TikTok, Youtube, Linkedin, Twitter

·  przygotowywanie materiałów marketingowo-reklamowych, postów, edycja zdjęć, nagrywanie krótkich filmików

·  komunikacja ze społecznością w social-mediach skupioną koło marki

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·  doświadczenie w social-media marketingu : reels, rolki, dodawanie postów, około 1 roku

·  lekkie pióro, umiejętność redagowania tekstów : krótkich, przyciągających uwagę

·  samodzielność, chęć do dalszej nauki

·  mile widziane : rozbudowane prowadzenie własnych osobistych social-mediów

OFERUJEMY

·  umowę o pracę/umowę-zlecenie : podstawa 5000 PLN brutto (dla osoby poniżej 26 roku życia to kwota netto, do ręki z uwagi na brak podatku)

·  dużą samodzielność

·  ciekawy charakter pracy

·  kameralną atmosferę i możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".