Asystent ds. Rekrutacji - Staż

Accetis International

Warszawa, mazowieckie

Od: Accetis International
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Inne

Accetis International jest międzynarodową firmą specjalizującą się w rekrutacjach kadry managerskiej metodą poszukiwań bezpośrednich. Grupa powstała 29 lat temu we Francji ukierunkowując swoje działania na sektor Automotive, aby po latach stać się ekspertem w wielu branżach. W Polsce Accetis działa od 16 lat współpracując ze wszystkimi sektorami rynku, opierając swoją ekspertyzę o wiedzę Konsultantów wywodzących się z biznesu i konsultingu.

Obecnie w związku z rozwojem firmy do naszego warszawskiego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

(Warszawa)

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, zorientowaną na cel i chcesz rozwijać się w międzynarodowej organizacji, ta propozycja jest dla Ciebie!

Główne zadania:

  • Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie (tzw. direct serach).
  • Wstępna selekcja aplikacji.
  • Utrzymywanie kontaktów z Kandydatami podczas trwania projektów.
  • Przygotowywanie raportów i profili kandydatów.
  • Ścisła współpraca z konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych.
  • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń w mediach.
  • Wsparcie administracyjne konsultantów.

Wymagania:

  • Status studenta (dyspozycyjność w wymiarze przynajmniej 24 godzin tygodniowo).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na wyniki.
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy — umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie.
  • Dyplomacja i wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • Płatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia na czas nieokreślony.
  • Zdobycie pierwszych doświadczeń w obszarze rekrutacji.
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, treningach oraz sesjach AC/DC.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w bardzo zgranym zespole.
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Miłą atmosferę pracy.

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów zachęcamy do przesyłania CV w języku polskim lub angielskim. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.