Junior Reporting Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Raportowania. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wspieranie działu kontrolingu we wszystkich aspektach związanych ze sprawozdawczością finansową zarówno według UoP jak i IFRS.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja działająca na rynku nieruchomości z siedzibą w Centrum.

Opis stanowiska

  • Pomoc w sporządzaniu kwartalnych i rocznych skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami IFRS i GPW
  • Pomoc w zamknięciu Grupy na koniec okresów rozliczeniowych
  • Pomoc w konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Współpraca z audytorem zewnętrznym;
  • Udział procesie kontroli spraw finansowych i compliance dotyczących spółek celowych grupy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów ( Finanse/Księgowość/Ekonomia),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zespole ds. nieruchomości na podobnym stanowisku / w audycie
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Podstawy znajomości IFRS
  • Doskonała znajomość Excela, Worda i Power Pointa
  • Gotowość do pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość finansowania szkoleń/kursów
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page