Junior Reporting Assistant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to rola zapewniająca doskonałe możliwości rozwoju kariery w zakresie kontrolingu/raportowania.
Dołączając do organizacji będziesz miał/a okazję zdobyć cenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku w zakresie analizy i raportowania danych finansowych.
Jest to doskonała oferta dla osób posiadających pierwsze doświadczenia w audycie/ kontrolingu/ sprawozdawczości, które chcą pracować w międzynarodowym środowisku.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prestiżowa firma z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Przegląd i analiza wyników finansowych/operacyjnych (spółki zagraniczne)
  • Wsparcie w zakresie budżetowania/prognozowania
  • Przygotowywane zestawień w excelu
  • Wsparcie podczas audytów
  • Raportowanie danych finansowych do managerów/ klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (kierunki finansowe) lub student/ka ostatnich lat
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego (codzienna komunikacja)
  • Dobra znajomość Excela, a także wnikliwej analizy danych
  • Pierwsze doświadczenia w audycie/kontrolingu/ sprawozdawczości
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, chęć rozwoju

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w środowisku międzynarodowym
  • Lokalizacja biura: Warszawa Powiśle (praca hybrydowa)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page