Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach. Obecnie do pracy w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Recruiter

Główne zadania:

• Aktywne pozyskiwanie kandydatów

• Weryfikacja kandydatów pod kątem oczekiwanych kompetencji

• Kreatywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania nowych kandydatów

• Przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami

Oferujemy:

• Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia

• Dostęp do programu benefitów

• Międzynarodowe środowisko pracy

• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej, szybko rozwijającej się organizacji

• Dogodna lokalizacja miejsca pracy także komunikacją miejską

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:

• Roczne doświadczenie w prowadzeniu lub wspieraniu projektów rekrutacyjnych

• Doświadczenie w rekrutowaniu kandydatów – warunek konieczny

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość dostępnych na rynku narzędzi rekrutacyjnych

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

• Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w obszarze IT/Telco

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Umowa na zastępstowo z możliwością przedłużęnia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting