Junior Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Project Managerów w codziennych obowiązkach, m.in. w prowadzeniu dokumentacji poszczególnych inwestycji, koordynacji procesu uzyskania pozwolenia na budowę oraz innych pozwoleń związanych z inwestycjami, kontroli terminowości, budżetu i jakości inwestycji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znany na rynku deweloper, który specjalizuje się w realizacji nowoczesnych projektów magazynowych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji poszczególnych inwestycji;
  • Koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę oraz innych pozwoleń związanych z inwestycjami;
  • Kontakt z jednostkami zewnętrznymi (projektanci, podwykonawcy, inspektorzy nadzoru), budowanie relacji;
  • Kontrola terminowości i jakości inwestycji, udział w odbiorach;
  • Wpływ na budżet inwestycji poprzez optymalizację stosowanych rozwiązań;
  • Udział w wyborze generalnego wykonawcy (tworzenie ofert przetargowych).

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane budowlane);
  • Wiedza techniczna z zakresu prawa budowlanego, przepisów sanitarnych i PPOŻ;
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu;
  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej w wielozadaniowym procesie;
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju;
  • Partnerstwo, samodzielność działania;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Dofinansowanie nauki języków.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page