Junior Project Manager (OZE)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Junior Project Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, będącej inwestorem w zakresie projektów OZE - w związku z dynamicznym rozwojem struktur, poszukujemy nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Junior Project Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie przygotowania oraz realizacji dużych projektów PV.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowaniu budżetów inwestycyjnych
  • Nadzór nad procesem projektowania farm fotowoltaicznych
  • Udział w wyborze firm wykonawczych
  • Udział w negocjacjach oraz przygotowanie umów
  • Nadzór nad realizacją procesu budowlanego
  • Udział w odbiorach oraz kontrola kosztów projektu
  • Inne zadania wskazane przez przełożonego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (energetyka, budownictwo, ochrona środowiska lub pokrewne)
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej
  • Wiedza techniczna
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
  • Udział w wymagających projektach inwestycyjnych
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowisko samodzielnego PMa

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Energetyka