(Junior) Project Manager (Logistics Fund)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko (Junior) Project Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego, który rozwija portfel nieruchomości magazynowych - poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko (Junior) Project Managera. Wybrana osoba będzie współpracowała z działem Asset Management w zakresie utrzymania portfela nieruchomości magazynowych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu Asset Management w zakresie zarządzania portfelem nieruchomości magazynowych
  • Przygotowanie oraz nadzór nad projektami inwestycyjnymi (przebudowy, fit-out, itd.)
  • Sporządzanie oraz optymalizacja budżetów inwestycyjnych
  • Udział w transakcjach zakupu oraz sprzedaży nieruchomości
  • Wsparcie obszaru Facility Management (udział w negocjacjach oraz nadzór nad firmami zewnętrznymi)
  • Sporządzanie analiz oraz raportów na potrzeby funduszu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, budownictwo lub pokrewne)
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w obszarze project management (preferowane doświadczenie w segmencie magazynowym)
  • Mile widziane doświadczenie po stronie inwestora lub firm doradczych
  • Bardzo dobra wiedza techniczna związana z obszarem nieruchomości komercyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Praca po stronie zagranicznego funduszu inwestycyjnego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page