(Junior) Project Manager - Investment Fund

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby otwartej na umowę na okres 18 miesięcy, z możliwościami przedłużenia współpracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego, właściciela m.in obiektów biurowych - poszukujemy osoby na stanowisko (Młodszego) Kierownika Projektu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację projektów inwestycyjnych na istniejącym portfelu nieruchomości biurowych. Firma oferuje zatrudnienie na 18 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją projektów inwestycyjnych oraz wykończenia powierzchni
  • Przygotowanie budżetu oraz harmonogramu inwestycji
  • Nadzór nad procesem projektowania
  • Wybór firm wykonawczych oraz nadzór nad realizacją
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z działem zarządzania oraz wynajmu nieruchomości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane studia inżynieryjne)
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w obszarze realizacji projektów budowlanych (preferowane doświadczeniem w segmencie biurowym)
  • Umiejętność zarządzania procesem inwestycyjnym
  • Dobra wiedza techniczna w zakresie budowlanym oraz instalacyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów inwestycyjnych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia po stronie fundusz inwestycyjnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page