Junior Product Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Solidny, Niezawodny, Innowacyjny

Jeżeli chcesz, żeby te 3 słowa opisywały Twojego nowego pracodawcę,

Zaaplikuj!

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pasjonatów motoryzacji na stanowisko:

Junior Product SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza rynku samochodów osobowych;
  • Analiza pozycjonowania cenowego i ofert konkurencji;
  • Opracowanie materiałów dla doradców handlowych;
  • Sporządzanie raportów dotyczących wyników sprzedaży;
  • Pomoc w organizacji szkoleń produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegły Excel – praca z dużymi bazami danych, tabele przestawne, formuły itp.;
  • Myślenie analityczne (analizy produktowe i excelowe);
  • Kreatywność (proponowanie nowych rozwiązań produktowych);
  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacji;
  • Umiejętność prezentacji swoich wniosków;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej instytucji;
  • Preferencyjne warunki wypożyczenia samochodu;
  • Miejsce parkingowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.