AUTO1 Polska Sp. z o.o.
AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Junior PR Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • Wsparcie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w regionie CEE w tym:

○ przygotowanie materiałów prasowych
○ przygotowanie kluczowych przekazów dla osób występujących publicznie
○ przygotowanie materiałów do Newslettera oraz innych kanałów związanych z komunikacją wewnętrzną
○ wsparcie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego na polski (Intranet, mailingi, strona internetowa)
○ pozyskiwanie i analiza ofert współpracy z mediami i influencerami
○ wsparcie w tworzeniu treści marketingowych (content marketing)

  • Monitoring mediów i wydarzeń branżowych
  • Realizacja projektów wizerunkowych i charytatywnych

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze PR (mile widziane po stronie agencji PR)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office (głównie Power Point) i G Suite
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży automotive

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz rozwoju w ramach struktur firmy
  • Otwartość firmy na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.