Junior Media Planner (umysł ścisły, bez doświadczenia)

Adrey sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Lubisz nieszablonowe zadania?
Czujesz, że masz w sobie osobowość lidera?
Skończyłeś studia techniczne, a praca w Twojej branży wcale Cię nie kręci?

Dołącz do nas i zostań Media Plannerem, nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia :)

Czym będziesz się zajmować?
Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie tj.:
- negocjacje, tworzenie i zarządzanie materiałami reklamowymi przy współpracy z zespołem kreatywnym
- nieustanną optymalizację kampanii
- raportowanie wyników

Co my oferujemy w zamian?
- współpracę partnerską (nie będziemy patrzeć ci na ręce)
- umowę o pracę i realną premię, która uzależniona jest od osiąganych wyników

Jak wygląda praca u nas?
Zaczynamy od przeprowadzenia szkolenia, podczas którego pokażemy Ci wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy. Po okresie próbnym zaczniesz pracować na swój wynik i premię.
Podczas pracy z pewnością napotkasz różne problemy i wyzwania, większe i mniejsze. Poradzisz sobie z nimi przy pomocy Google'a. A jak nie to poradzisz sobie w inny sposób. Bo potrafisz. Bo jesteś ogarnięty.

Wymagania

Jakie są nasze oczekiwania?
- wykształcenie ścisłe
- umiesz przekonywać ludzi do swoich racji
- jesteś ambitny - naprawdę ambitny (punkt w życiu, w którym teraz jesteś zawdzięczasz sobie)
- masz analityczny umysł, lubisz tabelki
- angielski B2 (w mowie i piśmie)

Prezentacja firmy

AdRey jest agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media