Junior Marketing Specialist

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko "Junior Marketing Specialist".

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

• Planowanie strategii marketingowej dla marki CONNECT DISTRIBUTION oraz marek z naszej oferty dystrybucyjnej

• Realizacja i koordynacja działań marketingowych (m.in. kampanie, eventy, content marketing, online marketing)

• Raportowanie oraz analiza realizowanych działań

• Nadzorowanie budżetu marketingowego

• Tworzenie i aktualizacja treści na stronach www

• Aktywne prowadzenie firmowych kont społecznościowych – Facebook, LinkedIn, Twitter

• Stała współpraca z zagranicznymi działami marketingu oraz handlowymi dostawców zagranicznych

• Utrzymywanie kontaktu i rozwijanie relacji z prasą branżową

• Współpraca z podwykonawcami i innymi działami firmy

Co mamy Tobie do zaoferowania?

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Zdobycie doświadczeń w branży IT i doskonalenie swoich umiejętności

• Dużą swobodę w realizacji własnych pomysłów

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, kilkunastoosobowym zespole

• Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

• Bezpłatna siłownia w budynku

• Krótszy czas pracy w piątki

• Umowę o pracę

Wymagania

• Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Samodzielność w pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem

• Umiejętność prowadzenia firmowych kont oraz kampanii social mediowych, jak Facebook, LinkedIn czy Twitter

• Język angielski na poziomie min. B2

• Sumienność i staranność w realizacji powierzonych zadać

• Determinacja i umiejętność rozwiązywania problemów

• Komunikatywność, otwartość i kreatywność

• Biegła znajomość pakietu MS Office

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

• Znajomość narzędzi do zarządzania treścią CMS

• Znajomość programów graficznych

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media