Junior Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego klienta największego sprzedawcy w dziedzinie sportu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Marketing Managera

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z największych na świecie sprzedawców sportowych, którego celem jest udostępnienie przyjemności i korzyści sportowych wszystkim osobom na całym świecie. Realizują to, zapewniając światowej klasy produkty w przystępnych cenach, dla początkujących entuzjastów i pasjonatów sportu.

Opis stanowiska

  • Kreowanie, wdrażanie i nadzorowanie strategii marketingowej;
  • Dostarczanie rekomendacji dotyczącej strategii marketingowej i priorytetów realizacji firmy;
  • Udział w planowaniu działań marketingowych, przygotowanie kampanii oraz koordynacja jej wykonania;
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia treści;
  • Koordynacja działań online;
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy;
  • Planowanie i zarządzenie budżetem wydatków marketingowych;
  • Budowanie wizerunku marki;
  • Monitorowanie i raportowanie wyników działań;
  • Zarządzanie kalendarzem wydarzeń i ich realizacją;
  • Współpraca z agencja PR.

Profil kandydata

  • Mile widziane doświadczenie w firmach technologicznych SaaS, startupach, software house;
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata;
  • Biegła znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych kich jak Hotjar, Intercom, Drift, Google Analytics, Optimizely, AdWords, reklamy na Facebooku, Mailchimp;
  • Biegła znajomość nowoczesnych narzędzi zwiększających wydajność, takich jak G Suite, Slack, Trello;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Zaangażowania i dużej motywacji do pracy;
  • Doświadczenie we wdrażaniu kampanii na szeroką skalę.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w środowisku startupowym w rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Świetną atmosferę;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page