Junior Marketing Manager-Residential

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i zarządzanie wszelkimi działaniami marketingowymi w spółce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest deweloper mieszkaniowy, który od wielu lat realizuje swoje projekty na terenie Warszawy.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i wdrożenie strategii marki w obszarze online i offline;
  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym;
  • Koordynowanie kampanii reklamowych on-line i off-line;
  • Budowanie świadomości marki na rynku;
  • Współpraca z agencjami reklamowymi przy tworzeniu projektów reklam;
  • Analiza kluczowych wskaźników KPI;
  • Zarządzanie treścią stron internetowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe( Marketing)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu, preferowane w branży nieruchomości lub agencji reklamowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość Excela oraz PowerPoint
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikacji
  • Zmysł artystyczny

Oferujemy

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność
  • Atrakcyjne warunki płacy i pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page