Junior Key Account Specialist / Asystent ds. kluczowych Klientów

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Grupa farmacja.net poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie ofert, planów promocyjnych i prezentacji sprzedażowych
- koordynacja projektów i nadzór nad terminową ich realizacją
- współpraca z działem kreacji, IT, redakcją
- udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- znajomość specyfiki branży farmaceutycznej
- wysokie umiejętności interpersonalne
- doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów mile widziane
- obsługa komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
- bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
- skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność

Oferowane:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Miejsce pracy: Warszawa - Miedzeszyn
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.