Junior Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Junior Key Account Managera odpowiedzialnego za aktywną sprzedaż, rozwój współpracy z kluczowymi klientami oraz wsparcie KAMów i Senior KAMów w prowadzonych projektach.

Do głównych obowiązków Kandydata będzie należało:

  • Odpowiedzialność za bezpośrednią sprzedaż produktów w kanale nowoczesnym i tradycyjnym
  • Realizacja planów sprzedażowych (obrót i marża)
  • Negocjacje warunków współpracy z klientami
  • Wsparcie w rozwoju portfolio produktów firmy
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie i pomoc w prezentacjach ofert handlowych
  • Przygotowywanie i analiza raportów posprzedażowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku FMCG
  • Dobre umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę współpracy wraz z pakietem benefitów
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Doświadczenie i rozwój u lidera w swojej kategorii

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management