Junior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1093218

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Junior/Middle Java Developer

Lokalizacja: Warszawa
Współpraca: kontrakt B2B / zlecenie / dzieło
Stawka: do negocjacji
Długość projektu: 1 rok + przedłużenie

Opis stanowiska:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji
  • Wycena rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wsparcie przy wdrożeniach

Wymagania:
  • Minimum półtoraj/trzy lata doświadczenia na stanowisku Java Developera
  • Znajomość technologii Java
  • Znajomość baz danych MS SQL 2005/2008/2012
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość technologii SOAP i Web Services
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
  • Znajomość platformy Web Methods
  • Znajomość zagadnień integracyjnych
  • Znajomość notacji UML

Co proponujemy?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B), umowy cywilnoprawne.
Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland