Junior IT Support Specialist

Warszawa, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Wsparcie użytkowników na miejscu w zakresie sprzętu biurowego IT i podstawowych aplikacji (instalacja systemu, podłączenie sprzętu)
- Diagnostyka i naprawa sprzętu
- Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, systemu, sieci i urządzeń peryferyjnych
- Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym
- Wymiana sprzętu biurowego

Wymagania

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wysoka kultura osobista oraz miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy, dobry kontakt z klientem
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Umiejętność działania pod presją czasu
- Dobra organizacja pracy, samodzielność
- Znajomość OS Windows, AD
- Znajomość budowy i funkcjonowania komputera
- Znajomość zagadnień sieciowych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferta:

- Możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy
- Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
- Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems