Junior IT Support Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130979

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Support Specialist

Lokalizacja: Warsaw, Rondo ONZ
Rodzaj umowy: B2B (via Hays Poland)
Współpraca: projekt planowany na 3-4 miesiące
Stawka: 40-60 PLN/h netto (jest też możliwa Umowa zlecenie)
Praca zdalna: do ustalenia
Godziny pracy: 8-23 (praca zmianowa)

Zadania:
  • Zadania związane z aktualnie realizowanym wdrożeniem Office365 oraz narzędzia Work 10 (iManage) do organizacji.
  • Zakres zadań typowy dla service desk – odbieranie zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych.

Wymagania:
  • Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z Office 365, Windows 7/10, Exchange
  • Doświadczenie z Active Directory mile widziane
  • Szersze doświadczenie w roli IT Support mile widziane
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki
  • Biuro w dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji metra
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland