Junior IT Service Desk Operator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1165879

Jeśli szukasz pierwszych doświadczeń w branży IT, weż udział w naszej rekrutacji. Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu świadczącego usługi IT oraz oferującego urządzenia i rozwiązania do druku biurowego i produkcyjnego poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pierwszego punktu kontaktu dla klienta dotyczącego problemów IT
  • Rejestrowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych
  • Obsługa ticketing systemu
  • Wsparcie klienta przy resetowaniu hasła (sprzęt + oprogramowanie)
  • Pomoc przy usuwaniu problemów z siecią
  • Kontakt z klientem poprzez kanały: telefon, email, ticketing system

Nasze wymagania
  • Szeroki zakres wiedzy technicznej z zakresu IT, m.in.
- komputery PC / laptopy, - podstawowa wiedza z zakresu sieci, - systemy operacyjne Microsoft, - Microsoft Office, - Citrix, - Urządzenia mobilne
  • J. angielski B2/C1 – wymagane
  • Motywacja, chęć do nauki,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Podejmowanie inicjatywy

To oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnej korporacji
  • Udział w przedsięwzięciach i projektach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych
  • Niezbędne narzędzia do codziennej pracy (laptop, telefon) oraz na nowo zaaranżowane, nowoczesne biuro
  • Miejsce w kompetentnym, miłym i zaangażowanym Zespole z wielkimi ambicjami

Benefity:
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (z domu i z biura)
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland