(Junior) HSE Specialist/ (Młodszy) Specjalista ds. BHP

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko HSE Specialist. Osoba ta będzie odpowiedzialna za identyfikację zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa w lokalnych zakładach firmy oraz za wdrażanie działań prewencyjnych.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową, zdobyć pierwsze doświadczenia lub poszerzyć swoje kompetencje w międzynarodowej firmie produkcyjnej w obszarze BHP, zapraszamy do aplikacji!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży energetycznej. Obecnie organizacja jest obecna w 130 krajach i zatrudnia ponad 100 tysięcy pracowników. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w odległości około 38 km od Centrum Warszawy, po północno - zachodniej części.

Opis stanowiska

  • Inspekcja i ocena środowiska pracy, sprzętu i praktyk w celu zapewnienia zgodności ze standardami bezpieczeństwa i przepisami rządowymi;
  • Inspekcja określonych obszarów w celu zapewnienia obecności sprzętu przeciwpożarowego, sprzętu bezpieczeństwa i środków pierwszej pomocy;
  • Badania wypadków w celu zidentyfikowania przyczyn i ustalenia działań zapobiegawczych;
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa dla wszystkich grup pracowników;
  • Uczestnictwo w opracowywaniu wewnętrznych wymagań, promujących lepsze zarządzanie ryzykiem HSE;
  • Promowanie i wzmacnianie kultury i zachowań związanych z bezpieczeństwem i zdrowiem w firmie, za pomocą wszelkich środków komunikacji wewnętrznej: plakaty, publikacje, spotkania, seminaria.
  • Zapewnienie właściwego śledzenia i wdrażania zmieniających się przepisów prawnych;
  • Identyfikacja zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa w lokalnych zakładach firmy oraz rekomendowanie działań niezbędnych do ograniczenia tych zagrożeń;
  • Ocena warunki pracy i zalecanie poprawy metod, praktyk i postaw w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe magisterskie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej;
  • Zdolność do budowania autorytetu;
  • Zorientowanie na rozwiązania i wyniki;
  • Pozytywne i proaktywne podejście, otwarty umysł, kreatywność i zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • Praca w organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowa o pracę;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Premia roczna;
  • Pakiet benefitów;
  • Możliwości nauki języków obcych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page