Junior HRIS Analyst - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem usług do naszego działu IT Teta poszukujemy osoby na stanowisko:Junior HRIS Analyst

Junior HRIS AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie użytkownikami systemu TETA HRM/ME
  • Obsługa bieżących zgłoszeń użytkowników systemu TETA HRM/ME
  • Generowanie raportów na życzenie użytkowników systemu
  • Przygotowywanie ekstraktów danych na potrzeby audytorów
  • Zgłaszanie problemów dalszym liniom wsparcia
  • Raportowanie statystyk rozwiązywania zgłoszonych problemów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie wsparcia użytkowników portali pracowniczych
  • Doświadczenie w tworzeniu zapytań do relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela
  • Orientacja na klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość programów TETA HRM/ME
  • Znajomość SQL/Pl-SQL

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • Bogaty pakiet benefitów oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems