Junior HR Business Partner - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta – jednego z liderów sektora finansowego w Polsce,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior HR Business PartnerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Terminowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla wybranych obszarów;
  • Wsparcie kandydatów na wszystkich etapach rekrutacji, aż do podjęcia zatrudnienia;
  • Koordynacja przepływu dokumentów kadrowo – płacowych;
  • Wsparcie pracowników-cudzoziemców w organizacji pobytu w Polsce i we wszystkich; kwestiach związanych z ich zatrudnieniem;
  • Diagnoza potrzeb, planowanie, opracowywanie oraz organizacja szkoleń;
  • Wsparcie menadżerów w codziennym zarządzaniu relacjami pracowniczymi - m.in. nawiązywanie i rozwiązywanie Umów o Pracę, sprawy dyscyplinarne;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Pracodawcy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze HR na podobnym stanowisku;
  • Znajomości prawa pracy, przepisów i procedur kadrowych, w tym procesów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min B2 (warunek konieczny);
  • Znajomości technik rekrutacyjnych oraz uprawnienia do przeprowadzania testów psychometrycznych (mile widziane);
  • Doświadczenie w organizacji szkoleń (mile widziane).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów;
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej części Warszawy;
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.