(Junior) Healthcare IT Coordinator/Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, znanej i cenionej na rynku firmy specjalizującej się w zaawansowanych rozwiązaniach radiologicznych oraz systemach informatycznych dla branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

(Junior) Healthcare IT Coordinator/ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór merytoryczny nad bieżącymi projektami w zakresie Medical IT, w tym koordynacja specyfikacji technicznej, zamawiania i implementacji odpowiednich rozwiązań, a także opieka i wsparcie posprzedażowe
  • Nadzór i koordynacja (budżet, produkt, marketing, wdrożenia, serwis)  nad rodziną produktów Med-IT na terenie Polski
  • Koordynowanie pracą podległego zespołu
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu produktów IT
  • Wsparcie i bliska współpraca z działami sprzedaży i serwisu oraz zagraniczną centralą firmy w Europie
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z prowadzonymi zadaniami na potrzeby bieżące firmy

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu informatyki zarówno w zakresie sprzętu ( komputery/serwery PC i sieci LAN/WAN) jak i oprogramowania (rodzina MS Windows) – mile widziana także praktyczna wiedza w zakresie medycznych protokołów integracji danych (DICOM, HL7)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku w tym min. rok na stanowisku koordynatora/managera zespołu
  • Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku IT lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Klient oferuje:

  • Umowę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Bogaty system benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.