Junior Finance Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie rozwijała się w dziale finansowym. Głównym obowiązkiem będzie wsparcie Kontrolera Finansowego Grupy.

Szukamy zmotywowanej osoby, która interesuje się długofalowym rozwojem w zarządzaniu finansami/analizą finansową/sprawozdawczością.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest fundusz inwestycyjny, który posiada w swoim portfelu kilkanaście platform inwestycyjnych w branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Terminowe raportowanie wyników finansowych
  • Wstępna weryfikacja sprawozdań finansowych
  • Kontrola kosztów poszczególnych obszarów
  • Udział w przygotowywaniu budżetu i kontrola jego realizacji
  • Analiza rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • Weryfikacja poprawności księgowań zgodnie z ustalonymi zasadami
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • Mix zadań koncepcyjnych i powtarzalnych (nowe koncepcje wdraża się w wielu spółkach jednocześnie, dokumenty są często wielokrotnie powielane)

Profil kandydata

  • Wykształcenie finansowe/ekonomiczne lub w trakcie nauki
  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale finansów/audycie/księgowości bądź pokrewne
  • Język Angielski - min. B2
  • Umiejętności analityczne
  • Nieszablonowe, kreatywne myślenie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na naukę i współpracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Mile widziane zainteresowanie finansami/kontrolingiem operacyjnym

Oferujemy

  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz rozwój umiejętności analitycznych w branży nieruchomości
  • Długofalowy rozwój w dziale finansowym
  • Prace w środowisku profesjonalistów, którzy tworzą nowe rozwiązania na rynku
  • Dynamicznie zmieniająca się i ewoluująca lista zadań
  • Praca na zasadzie brainstormingu
  • Możliwość szybkiego awansu w zależności od włożonego wkładu w prace
  • Atmosfera wzajemnego wsparcia w zespole
  • Praca 100% z biura w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page