Junior Finance Data Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1092553

Dla naszego klienta, duńskiej firmy, która rozwija swój Shared Service Center w Warszawie, poszukujemy kandydatów chętnych do zdobycia doświadczenia na stanowisku Junior Finance Data Analyst.
Dołączając do naszego klienta będziesz zajmował się analizą danych oraz procedurami administracyjnymi. Środowisko pracy jest międzynarodowe oraz dynamiczne, a pochodzenie firmy oraz osoby tam pracujące sprawiają, że atmosfera jest bardzo przyjazna.

Twoimi głównymi zadaniami będą:
  • obsługa skrzynki pocztowej departamentu Back Office
  • analiza danych klientów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • zarządzanie informacjami o klientach

Jeśli chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie, dobrze mówisz po angielsku, jesteś osobą analityczną i przywiązujesz wagę do szczegółów to jest to miejsce dla Ciebie. Szukamy osób, które są na ostatnim roku studiów lub/i chcą postawić swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej. Mile widziana znajomość Excela.

Od naszego klienta otrzymasz:
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • obszerny pakiet benefitów
  • duże możliwości rozwoju
  • szkolenia (możliwe wyjazdy do Danii)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland