Junior E-commerce Category Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera branży beauty, poszkujemy Kandydatów na stanowisko:

Junior E-commerce Category ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wdrażanie strategii asortymentowej e-commerce przy wpółpracy z Category Managerem
  • Tworzenie list produktowych oraz forecastowanie zamówień
  • Poszukiwanie nowych marek
  • Zarządzanie zapasami magazynowymi
  • Negocjacje handlowe z Partnerami biznesowymi
  • Analiza danych podległej kategorii

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość branży beauty lub farmaceutycznej, lub zainteresowanie tymi obszarami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na produkty
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.