Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

Junior DevOps Analyst

Warszawa, mazowieckie

Accenture Consulting

Opis stanowiska pracy

Zespół Infrastructure Services pomaga klientom przekształcać ich infrastrukturę IT, wykorzystując w tym celu kompleksowe, inteligentne rozwiązania infrastrukturalne, obejmujące chmurę, centra danych, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i zarządzanie usługami. Wspiera cyfrowe strategie naszych klientów, projektując i implementując elastyczne rozwiązania IT oraz opracowując i wdrażając strategie bezpieczeństwa potrzebne do ograniczania ryzyka.

Twoje zadania będą obejmowały:

  • Uczestnictwo w całym cyklu życia projektu: od analizy wymagań, wyboru platformy, projektowania architektury technicznej, projektowania aplikacji i rozwoju aż po testowanie i wdrażanie.
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps
  • Implementację ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania.
  • Orkiestrację procesów dostarczania i budowania środowisk
  • Wykorzystanie chmury obliczeniowej do budowania rozwiązań
  • Automatyzację procesów przy użyciu narzędzi orkiestrujących i języków programowania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  1. Przynajmniej jednego z poniższych punktów, jeśli masz chęć nauki i rozwoju, nauczymy Cię reszty:
  2. Podstawowej umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes, Red Hat OpenShift.
  3. Znajomości przynajmniej jednego z narzędzi umożliwiającymi ciągłą integrację i dostarczanie: Jenkins, Bamboo, Azure DevOps (VSTS) lub podobne
  4. Znajomości produktów firmy Atlassian (Jira, Bamboo, Confluence, BitBucket)
  5. Doświadczenia w pracy z narzędziami SCM (Git, TFS)
  6. Podstawowych umiejętności w wykorzystaniu narzędzi służących do zarządzania konfiguracją: Ansible, Puppet, Chef lub podobne.
  7. Zrozumienia założeń metodyki DevOps

Wymagania

Co możemy Ci zapewnić?

  1. Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT i największych globalnych projektów dla klientów Fortune 500.
  2. Możliwość poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki
  3. Szkolenia i zdobycie kluczowych na rynku certyfikatów
  4. Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych... technologii i outsourcingu. Ponad 223 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. W roku finansowym zamkniętym 31 sierpnia 2010 roku, Accenture osiągnęło przychody netto sięgające 21,6 miliarda dolarów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie: www.kariera.accenture.com

Konsultanci firmy Accenture, współpracując z naszymi klientami oraz ekspertami zajmującymi się nowoczesnymi technologiami, projektują oraz wdrażają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym firmy staną się bardziej efektywne i konkurencyjne. Nasi konsultanci mają głęboką i specjalistyczną wiedzę biznesową, techniczną i funkcjonalną, ale co najważniejsze, wiedzą, jak stworzyć globalne zespoły fachowców, posiadających takie umiejętności i uzdolnienia, które pozwolą spełnić wymagania klientów na danym rynku lub w konkretnym regionie.

Management Consulting - profesjonaliści, którzy koncentrują się na strategii i biorą odpowiedzialność za przeprowadzane zmiany organizacyjne i transformacje biznesowe.

Systems Integration Consulting - eksperci tego obszaru są odpowiedzialni za prowadzenie złożonych programów konsultingowych, obejmujących biznesowe modelowanie procesów i następujące po nim wdrożenie funkcjonalności zintegrowanych systemów informatycznych.

Technology Consulting - eksperci tego obszaru odpowiedzialni są za opracowywanie innowacji technologicznych. Ich rozwiązania stanowią podstawową strukturę naszego działu integracji systemów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Project Management