Junior DevOps Analyst

Accenture Consulting

Warszawa, mazowieckie

MIEJSCE PRACY: Warszawa
Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company. Its home page is www.accenture.com.

Zespół Infrastructure Services pomaga klientom przekształcać ich infrastrukturę IT, wykorzystując w tym celu kompleksowe, inteligentne rozwiązania infrastrukturalne, obejmujące chmurę, centra danych, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i zarządzanie usługami. Wspiera cyfrowe strategie naszych klientów, projektując i implementując elastyczne rozwiązania IT oraz opracowując i wdrażając strategie bezpieczeństwa potrzebne do ograniczania ryzyka.

Twoje zadania będą obejmowały:

  • Uczestnictwo w całym cyklu życia projektu: od analizy wymagań, wyboru platformy, projektowania architektury technicznej, projektowania aplikacji i rozwoju aż po testowanie i wdrażanie.
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps
  • Implementację ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania.
  • Orkiestrację procesów dostarczania i budowania środowisk
  • Wykorzystanie chmury obliczeniowej do budowania rozwiązań
  • Automatyzację procesów przy użyciu narzędzi orkiestrujących i języków programowania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  1. Przynajmniej jednego z poniższych punktów, jeśli masz chęć nauki i rozwoju, nauczymy Cię reszty:
  2. Podstawowej umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes, Red Hat OpenShift.
  3. Znajomości przynajmniej jednego z narzędzi umożliwiającymi ciągłą integrację i dostarczanie: Jenkins, Bamboo, Azure DevOps (VSTS) lub podobne
  4. Znajomości produktów firmy Atlassian (Jira, Bamboo, Confluence, BitBucket)
  5. Doświadczenia w pracy z narzędziami SCM (Git, TFS)
  6. Podstawowych umiejętności w wykorzystaniu narzędzi służących do zarządzania konfiguracją: Ansible, Puppet, Chef lub podobne.
  7. Zrozumienia założeń metodyki DevOps

Co możemy Ci zapewnić?

  1. Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT i największych globalnych projektów dla klientów Fortune 500.
  2. Możliwość poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki
  3. Szkolenia i zdobycie kluczowych na rynku certyfikatów
  4. Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
#BEFUTUREPROOF
POZNAJ OSOBY JUŻ PRACUJĄCE W ACCENTURE
DOWIEDZ SIĘ JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACJI
Sprawdź wszystkie otwarte stanowiska w Accenture:
Accenture Consulting   Accenture Consulting    Accenture Consulting