Junior Customer Support with french

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń użytkowników w dedykowanym systemie w języku francuskim
  • Komunikacja telefoniczna z klientem
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników lub przesyłanie ich do ekipy technicznej

Oferta

  • Elastyczne godziny pracy (min. 30h/tyg)
  • Codzienny kontakt z językiem francuskim
  • Praca w wymiarze 1/1 lub 3/4 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 (grafik ustalany pod danego pracownika)
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen lub część etatu
  • Świetną atmosferę w pracy oraz dogodną lokalizację (Powiśle)

Wymagania

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2- must have
  • Komunikatywność oraz chęć do pracy
  • Nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials