Opis stanowiska pracy

Czujesz, że pisanie w sposób, który motywuje i inspiruje ludzi do działania jest czymś dla Ciebie?

Sprawdź się jako Junior Copywriter w firmie, która jako jedyna w Polsce zajmuje się tworzeniem platformy motywacyjnej, łączącej elementy psychologii oraz grywalizacji.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego w branży nowych technologii

- Możliwość uczenia się od ekspertów w dziedzinie motywacji

- Pracę w kreatywnym zespole

- Otwartą ścieżkę kariery (nie zatrudniamy pracowników „na chwilę”)

- Pracę w siedzibie firmy One2tribe

- Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

- Kawę i inspirujące rozmowy w kuchni

Obowiązki na stanowisku Juniora:

- Pisanie tekstów do platformy motywacyjnej

- Obsługa platformy od strony administratorskiej - wprowadzanie tekstów

- Bieżące mierzenie reakcji użytkowników

- Jeżeli sprawdzisz się w wybranych obowiązkach, masz możliwość szybkiego awansu

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?

- Posiadającej umiejętność poprawnego i perswazyjnego pisania

- Otwartej, kontaktowej, z optymistycznym podejściem do pracy

- Chętnej do uczenia się i pełnej inicjatywy

- Skrupulatnej, dokładnej

- Mile widziane zainteresowanie tematyką motywacji, psychologii lub/i grywalizacji

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce zajmuje się tworzeniem platformy motywacyjnej, łączącej elementy psychologii oraz grywalizacji. Nasz produkt trafia do największych firm w kraju. Zmieniamy nawyki pracowników, podnosimy ich efektywność i wpływamy na realne wyniki Klientów. Dostarczamy wiedzę i projektujemy scenariusze wzrostu zaangażowania użytkowników. Nasz pomysł jest innowacyjny, a więcej dowiesz się na stronie internetowej.

Pracujemy w przyjemnym otoczeniu, nie stosujemy bata ani korporacyjnych sztuczek – czasem pracujemy szybko i dużo, ale zawsze w dobrej atmosferze.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce zajmuje się tworzeniem platfo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Reklama / Komunikacja