Junior Client Service Specialist

Beglossy.com

Warszawa, mazowieckie

Od: Beglossy.com
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa Klienta: telefoniczna oraz mailowa;
  • całościowa koordynacja procesu realizacji zamówienia;
  • wystawianie faktur oraz korekt;
  • wprowadzanie nowych produktów do systemu;
  • bieżące raportowanie do Kierownika Obsługi Klienta.

Poszukujemy osoby:

  • lubiącej ludzi i kontakt z Klientem;
  • posiadającej pozytywne nastawienie;
  • otwartej, zaangażowanej i nie bojącej się wyzwań;
  • znającej język angielski (min. B2);
  • cechującej się wysoką kulturą osobistą.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w świetnym zespole;
  • możliwość rozwoju;
  • biuro w dogodnej lokalizacji (Centrum Warszawy);
  • opiekę medyczną w Medicover oraz kartę Multisport;
  • zajęcia językowe (angielski, hiszpański).