Junior Category Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszkujemy Kandydatów na stanowisko:

Junior Category ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie danych (sprzedażowych, trendów konsumenckich)
  • Tworzenie raportów, prezentacji dotyczących rozwoju kategorii oraz rekomendacji biznesowych
  • Przygotowanie analiz ad-hoc
  • Współpraca z kupcami i managerami ds. rozwoju kategorii
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu zarządzania kategorią

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku analitycznym w branży FMCG
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz znajomość oprogramowania agencji badawczych (Nielsen, Gfk)
  • Umiejętność tworzenia i prezentacji rekomendacji dla biznesu
  • Znajomość programów MS Excel i Power Point
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.