Junior Brand Manager - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta międzynrodowej firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie marketingiem w wyznaczonej kategorii
  • rozwój podległej kategorii
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • działania mające na celu wsparcie sprzedaży w kanale Retail i e-commerce
  • analiza konkurencji
  • wykorzystywanie narzędzi marketingowych
  • stała współpraca z zagranicznym odziałem firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w marketingu 360
  • mile widziane doświadczenie w branży Retail/FMCG
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • analityczne myślenie

Oferujemy:

  • dynamiczną ścieżkę rozwoju
  • umowa o pracę
  • pakiet benfitów

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media