Junior Brand Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • planowanie działań marketingowych dla danej kategorii (marketing 360)
  • prowadzenie kampanii marketingowcach sprzedażowych, promujących nowy produkt
  • działania mające na celu aktywizację konsumenta
  • współpraca przy tworzeniu i produkcji cyklicznych kampanii według planu rocznego
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje marketingowe, domy mediowe)
  • analiza i ocena  efektywności prowadzonych działań
  • pozyskiwanie i negocjacje budżetów marketingowych od klientów

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu, mile widziane doświadczenie w pracy po stornie agencji marketingowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • otwartość, kreatywność i komunikatywność

Oferujemy:

  • zaplanowaną ścieżkę kariery zawodowej w dziale marketingu
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • kursy językowe, szkolenia, benefity pozapłacowe
  • pracę w rozpoznawalnej organizacji ze stabilną pozycją na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.