Junior Assoicate - Employment

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w międzynarodowej, renomowanej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za obsługę klientów kancelarii z zakresu prawa pracy. Junior Associate będzie samodzielnie wykonywał podstawowe zadania i rozwijał się wspierając starszych prawników przy dużych i skomplikowanych projektach.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa rozpoznawalna kancelaria prawna, posiadająca silną praktykę prawa pracy, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Junior Associate do zespołu Employment Law.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie opinii prawnych i memorandów dla klientów z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz kontraktów menadżerskich
  • Przeprowadzanie analizy i aktualizacji przepisów prawnych oraz sporządzanie researchy prawnych
  • Bieżące wsparcie klientów kancelarii z zakresu prawa pracy
  • Sporządzanie raportów due diligence oraz uczestnictwo w rozwiązywaniu problematyki pracowniczej w związku z transakcjami M&A
  • Wsparcie zespołu starszych prawników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany status aplikanta radcowskiego/adwokackiego, I - II rok)
  • Zainteresowanie rozwojem kompetencji prawniczych w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Minimum rok doświadczenia w doradztwie z zakresu prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Kreatywność, systematyczność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej kancelarii pod okiem doświadczonych prawników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o współpracę
  • Praca z dużymi i rozpoznawalnymi klientami przy ciekawych projektach o zasięgu globalnym i lokalnym
  • Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page