Junior Associate - Real Estate / M&A

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się kancelarii butikowej, specjalizującej się w transakcjach real estate i M&A poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Junior Associate - Real Estate / M&AMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w przeprowadzaniu transakcji M&A oraz na rynku nieruchomości
  • Analiza dokumentacji transakcyjnej i sporządzanie raportów due diligence
  • Przygotowywanie projektów umów, memorandów, opinii prawnych i innych dokumentów
  • Wsparcie starszych prawników w ich codziennej pracy na rzecz Klientów Kancelarii
  • W dłuższej perspektywie czasowej – bezpośredni kontakt z Klientami oraz ich partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawniczr
  • Rok - 2,5 roku pracy przy transakcjach w kancelarii prawnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • Chęć rozwijania się w obszarze prawa nieruchomości i handlowego
  • Otwartość, samodzielność
  • Atutem będzie doświadczenie zdobyte w dużej polskiej lub międzynarodowej kancelarii

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych transakcjach w rozwijającej się kancelarii
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju i dalszego awansu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.