Junior Associate - Prawo Zamówień Publicznych

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w dużej, renomowanej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wspieranie pracy starszych prawników w pracy dla klientów po stronie zamawiających i wykonawców. Junior Associate będzie samodzielny, jednak w ramach zespołu i dużych projektów będzie mógł liczyć na wsparcie i pomoc doświadczonych kolegów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża polska rozpoznawalna kancelaria prawna, posiadająca silną praktykę prawa zamówień publicznych, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Junior Associate.

Opis stanowiska

Prowadzenie procesów uzyskiwania oraz udzielania zamówień publicznych dla polskich i zagranicznych klientów

Reprezentowanie klientów przed organami władzy publicznej oraz sądami powszechnymi

Pomoc w negocjacjach z kontrahentami

Redagowanie zapisów warunków zamówień

Bieżące doradztwo prawne z zakresu prawa zamówień publicznych

Profil kandydata

Wyższe wykształcenie prawnicze (mile widziany status aplikanta adwokackiego albo radcowskiego)

Minimum rok doświadczenia zawodowego w zakresie prawa zamówień publicznych

Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista

Kreatywność i chęć do rozwoju w PZP

Oferujemy

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Możliwość współpracy z doświadczonymi prawnikami przy ciekawych i skomplikowanych projektach

Pakiet szkoleń

Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura