Junior Associate - Prawo Komercyjne

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w międzynarodowej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za wspieranie zespołu w przygotowywaniu oraz negocjowaniu dużych międzynarodowych kontraktów o charakterze handlowym. Junior Associate będzie samodzielnie wykonywał podstawowe zadania i rozwijał się wspierając starszych prawników przy dużych i skomplikowanych projektach.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa rozpoznawalna kancelaria prawna, o globalnym zasięgu, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Junior Associate do zespołu Commercial Law.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie pism, umów, opinii, wniosków i innych dokumentów
  • Udział w negocjacjach dużych międzynarodowych kontraktów
  • Merytoryczne wsparcie starszych prawników
  • Pomoc w opracowaniu strategii
  • Pisanie artykułów i uczestnictwo w konferencjach

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany status aplikanta radcowskiego/adwokackiego)
  • Minimum rok doświadczenia w zakresie prawa komercyjnego
  • Doświadczenie w sporządzaniu kontraktów o charakterze handlowym
  • Dobra znajomość prawa cywilnego, postępowania cywilnego i prawa gospodarczego
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, systematyczność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej kancelarii pod okiem doświadczonych prawników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o współpracę
  • Praca z dużymi i rozpoznawalnymi klientami przy ciekawych projektach o zasięgu globalnym i lokalnym
  • Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page