Junior Associate Data Protection

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej eksperckiej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, specjalizującej się w obsłudze prawnej z obszaru ochrony danych osobowych, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Junior Associate Data ProtectionMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w projektach z zakresu wdrażania RODO / możliwość samodzielnego prowadzenia projektów,
  • uczestnictwo w różnorodnych projektach z zakresu prawa danych osobowych – w tym dla dużych międzynarodowych Klientów kancelarii,
  • przygotowywanie projektów umów, opinii prawnych i innych dokumentów,
  • bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa ochrony danych osobowych,
  • kontakt oraz utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • dodatkowym atutem będzie status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego,
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa ochrony danych osobowych, przede wszystkim we wdrażaniu RODO (warunek konieczny),
  • dobra znajomość języka angielskiego,  w tym terminologii prawniczej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach z zakresu ochrony danych osobowych,
  • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów oraz kreowania relacji z Klientami kancelarii,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturach kancelarii.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.