Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Junior AP Specialist

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest prestiżowa, globalna firma o skandynawskiej kulturze organizacyjnej. Jest ona jednym z najcenniejszych pracodawców na świecie. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior AP, gdzie do Twoich obowiązków będzie należało: kontrolowanie i weryfikowanie faktur, kontrolowanie i uzgadnianie kosztów podróży.

Nasz Klient zapewnia:

-Dynamiczne środowisko pracy,

-możliwości rozwoju wewnątrz firmy,

-profesjonalne standardy HR,

-liczne benefity.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

-Kilkumiesięczne doświadczenie w AP,

-znajomość oprogramowania SAP,

-biegła znajomość j. angielskiego (B2/C1),

-silne umiejętności komunikacyjne.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse