Junior Accountant

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1180225

Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Junior Accountant, która dołączy do zespołu w międzynaradowej organizacji w Warszawie. Jeśli jesteś początkującym specjalistą w dziedzinie księgowości i masz chęć rozwijać swoje umiejętności, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe lub techniczne w dziedzinie księgowości lub pokrewnej

•    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

•    Mile widziane, ale nieobowiązkowe, doświadczenie w obszarze księgowości

•    Znajomość podstawowych przepisów podatkowych i prawa pracy

•    Umiejętność obsługi komputera, w tym programów biurowych

•    Motywacja do nauki i zdobywania nowych umiejętności

•    Dokładność, sumienność i gotowość do pracy w zespole

Obowiązki:

•    Asystowanie w prowadzeniu księgowości firmy, w tym wprowadzanie transakcji, obsługa faktur i rozliczenia podatkowe

•    Pomoc w przygotowywaniu raportów finansowych

•    Współpraca z zespołem księgowym w codziennych zadaniach

•    Uczestnictwo w procesie archiwizacji dokumentacji księgowej

•    Realizacja innych obowiązków związanych z księgowością, zgodnie z potrzebami firmy

Oferujemy:

•    Możliwość zdobycia cennej praktyki w dziedzinie księgowości

•    Elastyczne godziny pracy i wsparcie w rozwoju zawodowym

•    Umowę o pracę

•    Przyjazną atmosferę pracy i możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów

•    Hybrydowy tryb pracy

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa