Junior Account Manager

Brandwise Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Brandwise poszukuje osoby na stanowisko Junior Project Manager.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy stale rozwijającą się agencją interaktywną i młodym zespołem z dużym doświadczeniem w branży. Pracujemy głównie z klientami z sektora finansów, bankowości i ubezpieczeń. Głównymi klientami naszej Agencji są: Hapi Pożyczki. Gothaer, LINK4, Aviva, Allianz, BNP BGŻ, Provident, T-Mobile, Ferratum Bank i wielu innych.

Opis stanowiska:

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem

  • Planowanie i koordynowanie projektów (web, mobile, print, sms)

  • Wsparcie zespołu kreatywnego

  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji projektów

  • Tworzenie odpowiedzi na zapytania, negocjacje z klientami

  • Rozliczenia, kosztorysy, fakturowanie

  • Podsumowania projektów

  • tworzenie kosztorysów oraz harmonogramów; monitorowanie i optymalizacja kosztów

Wymagania

  • umiejętność planowania i koordynacji projektów digitalowych - delegowanie zadań, kontrola efektów, rozliczanie,

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania pozytywnych relacji,

  • nastawienie na poszukiwanie efektywnych rozwiązań i motywację do realizacji postawionych celów,

  • doskonała organizacja czasu pracy - systematyczność i precyzja, dbanie o szczegóły i terminy,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • doskonałe umiejętności analityczne i prezentacyjne (biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point)

  • dobra znajomość digital marketingu i trendów związanych z nowymi mediami,

  • kreatywność, inicjatywa i motywacja do rozwoju,

  • łatwość w zdobywaniu nowej wiedzy i przyswajaniu nowinek technologicznych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od Twojego doświadczenia i wiedzy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Praca w młodym zespole,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Wpływ na rozwój firmy,

  • Medicover, multisport

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (okazjonalnie)

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się Agencją Interaktywną skupiającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Top management