Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0026614
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa Klientów agencji;
  • Planowanie i koordynacja projektów (360°-digital, ATL, BTL)
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje z klientami;
  • Prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w agencji reklamowej;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (Digital, ATL, BTL)
  • Znajomość narzędzie komunikacji reklamowej;
  • Umiejętność projektowania ofert w PPT i ich przedstawiania;
  • Kreatywność, zorganizowanie, samodzielność w działaniu.

Oferta:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole;
  • Możliwość realizacji projektów dla znanych marek.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja