Opis stanowiska pracy

6-10-52362
Wynagrodzenie: 12000 - 17000 PLN

Dla naszego kliena poszukujemy doświadczonego profesjonalisty na stanowisko Team Leader zespołu programistycznego. Do podstawowych obowiązków należeć będzie:
- zarządzanie zespołem software developerów
- rozdzielanie zadań pomiędzy członkami zespołu
- weryfikacja realizacji zadań zespołu
- zatrudnianie nowych pracowników
- reprezentowanie zespołu w kontaktach z innymi deparamentami firmy

Wymagania:
Poszukujemy osoby, która:
- posiada doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu zespołem programistycznym
- płynnie posługuje się językiem angielskim
- miała doświaczenie w programowaniu w Javie

Korzyści:
- praca w międzynarodowym środowisku
- prywatna opieka medyczna
- karta Multisport
- szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca